2018 Awards

 
RSS
Jeremy Daniels, Sidney Evering III, Coach, Capers Stokes III, Nathaniel Branch - Dreamchaserz  - 3rd Place 13-14 Boys 4x100m Relay
Jeremy Daniels, Sidney Evering III, Coach, Capers Stokes III, Nathaniel Bra...
Samantha Franklin, 2nd place 11-12 Girls Javelin Throw
Samantha Franklin, 2nd place 11-12 Girls Javelin Throw
Jais Ward 4th 11-12 Girls 1500m Run & 8th 11-12 Girls 800m Run
Jais Ward 4th 11-12 Girls 1500m Run & 8th 11-12 Girls 800m Run
Taylor Boyles, 5th 17-18 Men Pole Vault
Taylor Boyles, 5th 17-18 Men Pole Vault
Elle Cocco, Mt Pleasant Track Club 3rd 8 & Under Girls Shot Put
Elle Cocco, Mt Pleasant Track Club 3rd 8 & Under Girls Shot Put
Santiago Gutierrez, Warriors Track Club  6th 17-18 Men 3000m  Race Walk
Santiago Gutierrez, Warriors Track Club 6th 17-18 Men 3000m Race Walk
Kamille Cunningham, Florence Track Club 7th 13-14 Girls High Jump
Kamille Cunningham, Florence Track Club 7th 13-14 Girls High Jump
Dillon McCarthy and Jonathan Togami - Mt Pleasant Track Club - Dillon is national champion and Jonathan is 4th 15-16 Boys Pole Vault
Dillon McCarthy and Jonathan Togami - Mt Pleasant Track Club - Dillon is na...
Riley Vaughn, Titans Track Club 2nd 9-10 Girls Shot Put
Riley Vaughn, Titans Track Club 2nd 9-10 Girls Shot Put
Brett Jones, 4th 11-12 Girls Javelin Throw
Brett Jones, 4th 11-12 Girls Javelin Throw
Meredith Banner, Florence Track Club 2nd 8 & under Girls Javelin
Meredith Banner, Florence Track Club 2nd 8 & under Girls Javelin
Elle Cocco, Mt Pleasant Track Club, National Champion 8 & Under Girls Javelin
Elle Cocco, Mt Pleasant Track Club, National Champion 8 & Under Girls Javel...
Victoria Heiser-Whatley, Warriors Track Club, National Champion 17-18 Women 3000m Race Walk & Jessica Heiser-Whatley, Warriors Track Club 2nd in 17-18 Women 3000m Race Walk
Victoria Heiser-Whatley, Warriors Track Club, National Champion 17-18 Women...
Kaleb Burroughs, Florence Track Club, 11-12 Boys Javelin 7th place
Kaleb Burroughs, Florence Track Club, 11-12 Boys Javelin 7th place
Hanna Togami, Mt Pleasant Track Club 3rd place 13-14 Girls Pole Vault
Hanna Togami, Mt Pleasant Track Club 3rd place 13-14 Girls Pole Vault
Anthony Cote, Mt Pleasant Track Club, 7th place 8 & Under Boys Javelin Throw
Anthony Cote, Mt Pleasant Track Club, 7th place 8 & Under Boys Javelin Thro...
Jacob Wilkins, 17-18 Men Hammer Throw 2nd place
Jacob Wilkins, 17-18 Men Hammer Throw 2nd place
Laela Caplinger,  Abigail White, Kayla Gordon, Elise Elliott, The Storm Track Club 8th 11-12 Girl 4x800m Relay
Laela Caplinger, Abigail White, Kayla Gordon, Elise Elliott, The Storm Tra...
David Hitch, Florence Track Club 11-12 Boys 8th 1500m Race Walk
David Hitch, Florence Track Club 11-12 Boys 8th 1500m Race Walk
Caelin Sloan, Florence Track Club 5th 13-14 Girls Race Walk
Caelin Sloan, Florence Track Club 5th 13-14 Girls Race Walk
Michael Griffin, Florence Track Club 6th 17-18 men Steeplechase
Michael Griffin, Florence Track Club 6th 17-18 men Steeplechase
Zane Jackson, Mt Pleasant Track Club, 4th 15-16 Boys Steeplechase
Zane Jackson, Mt Pleasant Track Club, 4th 15-16 Boys Steeplechase
 
 
Powered by Phoca Gallery